Для дітей Золочівського району організували новорічне свято з подарунками

Дата: 26.01.2023 11:47

Участь у святі взяли близько 60 дітей соціального незахищених категорій.

Учора, 24 січня, благодійна організація «БФ «Фундація відкритих дверей»  за сприяння Служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації та Золочівської районної військової адміністрації  в ресторанному комплексі «Термінал-А» організували новорічно-різдвяне дійство «Велика мандрівка».

Учасниками свята стали 60 дітей соціально незахищених категорій, які проживають в Бузькій та Заболотцівській територіальних громадах Золочівського району.

Захід мав на меті організувати дозвілля для наймолодших та допомогти їм соціалізувати у новому середовищі, а усі діти отримали яскраві враження від виступу клоунів, акторів-аматорів, подарунки і смачну піцу.

Джерело - Львівська ОВА