Олімпіади

Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році

#Наша_гордість: гордість Ясенівської школи!

Радіємо і гордимося результатами ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, яка щойно завершилася в Ужгороді! Наш Михайло Кохманський, учень Ясенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. з дошкільним підрозділом здобув перемогу серед учнів 10 класів з усієї України! Вітаємо Тебе, Михайле! Хай ця перемога додає віри у власні сили та успіх в усіх починаннях! Вітаємо і вчительку, Любу Степанівну Реп'янську, за знання і вміння, якими ділиться із своїми учнями! Вітаємо Вас, батьки, за наполегливого і старанного сина! Вітаємо весь педагогічний колектив Ясенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. за підтримку своїх учнів! Ви неймовірні!

09:20 01.04.2024

#Наша_гордість: гордість Заболотцівської школи!

ІІІ місце у ІІІ турі (обласному) Всеукраїнської олімпіади з географії виборов учень 8 класу Заболотцівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Швайка Назар. Вітаємо тебе, юний географе!!! Бажаємо успіху і перемог! Та дякуємо його мудрому наставнику Процай Марії Богданівні!

09:34 12.02.2024

#Наша_гордість: гордість Ясенівської школи!

Ось і розпочався ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Перша обласна олімпіада - і знову ПЕРЕМОГА. Щиро вітаємо СМАЛЬ МАРІЧКУ, ученицю 9 класу, яка у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ зайняла ІІІ місце. Ми щиро радіємо за тебе і пишаємося тобою.

15:57 29.01.2024

#Наша_гордість: гордість Ясенівської школи!

Щиро вітаємо учня 9 класу ПІДГУРСЬКОГО ЮРІЯ, який у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнської олімпіади з ІСТОРІЇ виборов ІІІ місце. Бажаємо Юрію та його мудрому наставнику ШОП'ЯК ОЛЬЗІ ДМИТРІВНІ міцного здоров'я, успіхів та подальших перемог. Нехай усе задумане завжди здійснюється!!!

15:54 29.01.2024