Онлайн-форум "Успішні практики сучасного педагога"

Дата: 19.02.2023 16:21

🔹 Тримаємо освітній фронт!

🔸 Сьогодні кожен українець своєю працею наближає перемогу. Для перемоги працюємо і ми - освітяни, адже саме ми формуємо майбутнє України.

🔹 І якість освітнього процесу - в наших руках! Як відомо, учитель навчається впродовж життя, а продуктивності цьому навчанню додає спілкування та обмін досвідом.

🔸 Пропонуємо вам стати учасником онлайн-форуму "УСПІШНІ ПРАКТИКИ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА", під час роботи якого ви

☑️ дізнаєтесь секрети педагогічних знахідок колег, які працюють у школах Бродівської, Підкамінської та Заболотцівської територіальних громад;

☑️ почерпнете багато цікавої інформації;

☑️ поспілкуєтеся з однодумцями.

🔹 Що для цього потрібно?

☑️ Обрати одну із трьох запланованих сесій для вчителів:

- початкових класів;

- мовно-літературної, громадянської та історичної освітніх галузей;

- природничо-математичної галузі.

☑️ 22 лютого 2023 року о 15.30 год приєднатися до Zoom-конференції за покликанням, розміщеним у Viber- групах ваших педагогічних спільнот, або у листі, що надійде у вашу школу.

🔸 Приєднуйтесь! Буде натхненно!