Продовження діалогових зустрічей у Заболотцівській громаді

Дата: 06.06.2023 09:30

Зібратися разом - це є початок.

Триматися разом -це є прогрес.

Працювати разом - це є успіх. (Генрі Форд)

Для того, щоб досягти успіху, сьогодні, 5 червня, представники самоврядування закладів освіти громади обговорили конкретні моменти налагодження роботи створеного Міжшкільного Учнівського Парламенту (МУП).

Вмотивована молодь в ході зустрічі, обговоривши, організувалась у 4 осередки, які стануть структурними елементами МУП:

"Прес-центр"

"Центр творчості"

"Спортивний центр"

"Волонтерська осередок: Добре серце".

Спільними зусиллями кожна команда визначила керівників осередків, цілі, мету, пріоритети та спланували заходи на найближчу перспективу. Ідей було дуже багато, всі дуже творчо працювали.

Завдяки нашим гостям п. Оксані Чабан мали змогу розважитись так званою "парасолькою-парашутом", яка стала інструментом тренування навичок роботи у команді.

Звісно ж , була і рефлексія

Наступним кроком роботи МУП будуть вибори президента та реалізація запланованого заходу.

Дякуємо п. Оксані Чабан, п. Оксані Кухар, керівнику відділу освіти та гуманітарної політики п. Наталії Грицаїшин за чудову організацію та змістовну зустріч.

Дякую за досвід ведення діалогу Оксана Чабан! Дякую за співпрацю Оксана Жируха! Дякуємо і вам, талановита, креативна учнівська громадо ЗЗСО Заболотцівської сільської ради! Ви неймовірні! Ваше бажання об'єднатися для спільної справи додає нам, дорослим, віри у те, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!