З учнями про війну. МОН створило посібник для формування громадянської освіти в учнів

Дата: 02.01.2024 10:03

Фото без описуМіністество освіти і науки розробило посібник "Як говорити про російско-українську війну в школі? Уроки стійкості, боротьби та перемог".
Його мета - сприяти у формуванні громадянської освіти в учнів та учениць, навчити розрізняти факти і фейки в потоці інформації, не піддаватися маніпуляцім і ворожій пропаганді.

Учителям цей посібник допоможе розповісти про перебіг російсько-української війни, пояснити, чому виникають війни та розвивати навички медіаграмотності.

Він призначений для учнів початкової, середньої та старшої школи. А матеріали з нього можна використовувати для проведення виховної або класної години, уроку громадянської або історичної освіти.

Підручник: "Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог"