Літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді до 19 років «Сильні духом IN-UA»

Дата: 01.08.2024 10:18

ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ДО 19 РОКІВ “СИЛЬНІ ДУХОМ IN-UA”

Громадська організація «Краєзнавчо-культурне товариство «Д.І.Я» за підтримки Українського культурного фонду з 5 липня до 15 серпня 2024 року буде проводитись літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді до 19 років «Сильні духом IN-UA».

Фото без опису Конкурс має інклюзивне спрямування. Основна мета – залучити зростаюче покоління українців до творчості й осмислення важливості долання труднощів на шляху до самореалізації та успіху на основі позитивних життєвих прикладів українців з інвалідністю та постраждалих від війни.

ДРУЖЕ! Фото без опису‍♀️

Якщо ти маєш талант створювати цікаві історії – приєднуйся до кола авторів нової цікавої книжки ПРО СИЛЬНИХ ДУХОМ УКРАЇНЦІВ Фото без опису – бери участь у конкурсі!

ТУТ МОЖНА:

ТВОРИТИ в будь-якому жанрі і формі.

Номінації:

література (есе, нарис, розповідь, оповідання, інтерв’ю, казка, поезія);

образотворче мистецтво (комікс);

відео;

комп’ютерна презентація.

Фото без описуРОЗПОВІСТИ про наших неймовірних сучасників – українців з інвалідністю та/або постраждалих від війни, які, попри фізичні порушення, тяжкі втрати та перешкоди – змогли відновитись і реалізуватись

у спорті Фото без опису,

мистецтвіФото без описуФото без описуФото без опису,

літературі Фото без опису,

політиці Фото без опису,

журналістиціФото без опису,

бізнесіФото без опису,

громадській діяльностіФото без опису тощо!

Їхні приклади СИЛИ ДУХУ надихають! Фото без опису

Фото без описуПОДІЛИТИСЬ власною історією долання труднощів, якщо ви сильна/сильний духом юний українець/українка з інвалідністю або постраждалі від війни.

Фото без опису ПРОЯВИТИ свої таланти письменника, художника або режисера.

Фото без описуДІЗНАТИСЬ більше про те, як покращити свої письменницькі навички – це тобі розкажуть професійні письменники.

Тема конкурсу не просто цікава, а й ВАЖЛИВА:

❗️ МИ РАЗОМ СТВОРЮЄМО ПЕРШУ В УКРАЇНІ МОТИВАЦІЙНУ КНИГУ ПРО СИЛЬНИХ ДУХОМ УКРАЇНЦІВ, АВТОРАМИ ЯКОЇ БУДУТЬ ДІТИ ТА МОЛОДЬ!

А ще на тебе чекають ВІДЗНАКИ, НАГОРОДИ та МОЖЛИВОСТІ!Фото без опису

Ми обіцяємо, що всі якісні твори, які відповідають тематиці, будуть викладені в соціальних мережах та на веб-платформі для творчої молоді «Успіх усупереч», і їх побачить багато людей.Фото без опису

Фіналістами стануть 40 авторів – їхні роботи увійдуть до книжки “Сильні духом IN-UA” Фото без опису та будуть відзначені призами.Фото без опису

Автори, чиї твори будуть надруковані, отримають першу в Україні мотиваційну книгу “Сильні духом IN-UA” у друкованому вигляді.Фото без опису

Ти зможеш створити авторську сторінку на веб-платформі творчої молоді «Успіх усупереч». Фото без опису

І ще❗️

Отримай за свою інтелектуальну та творчу роботу справжній ГОНОРАР*!Фото без опису

Буде обрана десятка найкращих робіт, автори яких отримають грошовий гонорар.

І цю десятку обиратимуть саме читачі, голосуючи за твір,

що сподобався найбільше.

Бажаєш бути успішним у своїй творчості? Тоді не зволікай!

Мрій!

Дій!

Досягай!

Перемагай!