Книга не пряник, а дітей до себе манить!

Дата: 05.08.2024 09:59

2 серпня, в приміщенні  бібліотеки с. Лучківці, діти розмовляли про сенс читання, про роль книги в житті людини. Вони ділилися своїми враженнями про прочитані книги та рекомендували своїм друзям улюблені твори.

Дитина, котра тільки починає жити, ще не має достатнього досвіду та знань. Вона лише набуває їх, і від того, з яких джерел пізнаватиме світ, здобуватиме знання залежить її майбутнє. Бажано, щоб одним з найголовніших стала книга. Бо саме книжка, прочитана в дитинстві, запам'ятовується на все життя, впливає на подальший розвиток, світосприйняття, поведінку, допомагає стати людиною в найвищому розумінні цього слова. Читаючи її, дитина співпереживає, сприймає розумом і серцем, а дитяча книга — то взагалі особливий світ. Для дитини це нові знання, враження, думки, почуття, фантазії. Саме у книзі вона може знайти відповіді на питання, що хвилюють її, навіть на ті, які соромиться поставити дорослим.

#Культура_села_Лучківці.