Рекомендуємо безоплатні курси про психологічну та мінну безпеку, соціальне шкільне підприємництво

Дата: 07.08.2024 09:12

Зараз в Україні 900 тисяч учнів та учениць здобувають освіту дистанційно, понад 600 тисяч – в Україні, близько 250 тисяч – за кордоном, а ще 900 тисяч навчаються у гібридному форматі – позмінно або у змішаних класах.

Проте де і як би не відбувався освітній процес, школярі та школярки мають знати, як вберегти власне життя та здоров’я, бути психологічно стійкими. Це сприятиме кращому засвоєнню навчальної інформації та допоможе у виборі майбутньої професійної діяльності.

Щоб забезпечити це, пропонуємо переглянути тематичні курси Освітньої онлайн-платформі Зрозуміло!:

Як підтримати дитину під час війни? – курс створений для того, щоб допомогти дітям та їхнім батькам пережити війну та її страшні наслідки, навчитися правильно реагувати на стресові ситуації та залишатися сильними;

Психологічна безпека дорослих і дітей під час повітряної тривоги у школі – курс допоможе дітям і вчителям підготуватися до повітряної тривоги у школі та впоратися зі стресовими ситуаціями, які можуть виникнути;

Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій – курс про основи цивільної безпеки, що допомагає здобути практичні навички реагування на надзвичайні ситуації. Поєднує елементи комп’ютерної гри Minecraft із навчальним матеріалом, що сприяє ефективному засвоєнню інформації учнями та ученицями 5–9 класів;

Обережно: міни – відеоурок ознайомлює дітей з основами мінної безпеки, формує навички поводження із вибухонебезпечними предметами;

Соціальне шкільне підприємництво – курс розроблений для освітян із метою поглиблення знань щодо соціального шкільного підприємництва та розвитку викладацьких навичок із цієї тематики.

Над розробленням курсів працювали Світлана Ройз, спеціалісти ДНСН України, експерт із питань шкільної освіти Сергій Дятленко, вчителька та менторка із соціального шкільного підприємництва Інеса Беспалко, юристка та тренерка із соціального підприємництва Анна Гладка.

Успішне складання тестових завдань до курсів (крім відеоурока «Обережно: міни») дає змогу отримати сертифікат, що містить 0,2 кредиту ЄКТС.

Усі курси безоплатні та доступні до перегляду у будь-який зручний час.