Неділя в Заболотцівській громаді пройшла на УРА!

Дата: 13.08.2024 09:23

11 серпня в Заболотцівській громаді було проведено низку патріотичних заходів, які заохочують молодь проводити вихідні дні не лише цікаво та весело, а й з користю!

• У Заболотцівському центрі культури, дозвілля та спорту відбулася майстерка "Патріотичний брелок".

Діти виготовляли патріотичні сердечка з фетру, які різноманітно прикрашали.

• У Ясенівській філії Заболотцівського ЦКДС пройшов майстер клас з виготовлення патріотичної квітки   "Для тебе воїне - на згадку!". Ці подаруночки від дітей поїдуть до наших захисників!

• в Народному домі с. Лучківці благодійний концерт присвячений Дню Незалежності України "Україно моя, світанкова!".

Зібрані кошти у сумі 11230 грн.під час заходу передані на гарну справу - медичний автомобіль для бригади односельчанина.

Фото без описуФото без опису

• У с. Дуб'є була проведена благодійна дискотека для дітей та юнацтва - вхід за донат.

Під час дискотеки було зібрано 850 грн. Ці кошти передали мамі односельчанина, для придбання автомобіля для бригади у якій служить Віталій Шишалюк.

Як можемо намагаємось пришвидшити перемогу нашого війська над загарбником.

Фото без опису​​​​​​​