Вітаємо з 1 вересня!

Дата: 02.09.2024 09:52

Шановна освітянська родино Заболотцівської громади! Дорогі учителі і вихователі, учні та дошкільнята, батьки! Прийміть щирі вітання з нагоди початку нового навчального року!

В нелегкий час розпочинаємо навчання у 2024-2025 навчальному році, але знаємо, що все у нас буде добре! Бо за партами у класах та у садочку- найталановитіші учні, які вміють долати вершини! Бо навчають їх- найкращі педагоги, які мотивують і вірять у своїх учнів! Бо поруч –найкращі батьки, які підтримують і допомагають! Нехай цей навчальний рік буде багатим на нові ідеї, цікаві проекти та успішні результати! Хай 2024 – 2025 навчальний рік відкриває перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, Вас, педагоги, хай надихає успіх учнів, а батьків- гордість за своїх дітей! Миру та перемоги нам усім!

Начальник відділу освіти та гуманіарної політики

Наталія Грицаїшин