Як підготувати дитину до школи?

Дата: 02.09.2024 10:20

Діти вже розпочали свій новий навчальний рік, і в реаліях сьогодення з’являється значно більше пунктів, про які треба подбати. Найважливіший з них – безпека дітей.

Що потрібно знати про режим дня та стосунки з однокласниками? А також про безпеку малечі під час навчання онлайн та офлайн?

Читайте практичні поради, які допоможуть батькам чи опікунам підготуватися до навчального року, подбати про стан дітей, можливі труднощі й тривоги.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Допис підготували у межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», Першої леді Олена Зеленська, у співпраці з психологинею Світланою Ройз. #ти_як

Джерело: Львівська обласна державна адміністрація