Як підготувати дитину до школи?

Діти вже розпочали свій новий навчальний рік, і в реаліях сьогодення з’являється значно більше пунктів, про які треба подбати. Найважливіший з них – безпека дітей.

10:20 02.09.2024

Вітаємо з 1 вересня!

Шановна освітянська родино Заболотцівської громади! Дорогі учителі і вихователі, учні та дошкільнята, батьки! Прийміть щирі вітання з нагоди початку нового навчального року!

09:52 02.09.2024

Вітаємо із Днем Державного прапора України!

23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це наша національна гордість. Ознака української ідентичності. Символ боротьби за волю та віри в майбутнє!

15:12 23.08.2024

Зустріч з представниками фонду NЕЕKA

Сьогодні молоді користувачі бібліотеки с. Лучківці знову мали можливість зустрітися з представниками фонду NЕЕKA. Зустріч пройшла на позитиві.

14:23 21.08.2024