Новини

Рекомендуємо безоплатні курси про психологічну та мінну безпеку, соціальне шкільне підприємництво

Зараз в Україні 900 тисяч учнів та учениць здобувають освіту дистанційно, понад 600 тисяч – в Україні, близько 250 тисяч – за кордоном, а ще 900 тисяч навчаються у гібридному форматі – позмінно або у змішаних класах.

09:12 07.08.2024

Творчі погостини «Світло театральної магії – Марія Заньковецька»

Для учасників мистецького об’єднання «Дивосвіт» були проведені творчі погостини «Світло театральної магії – Марія Заньковецька», присвячені 170-річчю від дня народження видатної української акторки. Керівниця колективу Марія Цімарно підкреслила важливість вшанування пам’яті Марії Заньковецької, чиє життя стало яскравою творчою сторінкою в історії українського театру.

10:05 05.08.2024

Як говорити з дітьми різного віку про війну?

Діти до 2 років можуть сприймати як норму усе, що відбувається навколо. А до 4 років вони повністю залежать від присутності дорослих та від того, як ті відчувають та реагують на потреби дітей.

09:31 29.07.2024