Новини

ЧЕТВЕР 14.03.2024 року,в ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВІЛЬЦЯ -запрошуємо наших військових , їх родини разом дітьми до нас на подію- відкриття ЗАБОЛОТЦІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ГЕРОЇВ. Окрім знайомства з майбутньою діяльністю центру , буде представлена виставка львівського художника і офіцера ЗСУ Олексія Косатого " Лінія вогню. Фронтові замальовки". Графічні замальовки митець створив прямо на фронті на маленьких клаптиках паперу. Виставка присвячена усім героям, які полягли в бою за незалежність України, а також бійцям, які продовжують воювати на передовій.

10:59 13.03.2024